• Czyste powietrze wokół nas!

• W ramach programu "Czyste powietrze wokół nas" 31 maja odbył się spacer z zielonymi balonami, które symbolizują przyrodę i czyste powietrze. W tym dniu obchodzony był także Światowy Dzień bez Papierosa. Dzieci z grupy Włóczykije oraz Smerfy nakłaniały przechodniów do zdrowego stylu życia oraz do dbania o naszą przyrodę.

• Festiwal Piosenki i Sportu

• Dnia 7.06.22r. dzieci z naszego przedszkola - grupa Smerfów oraz grupa Włoczykije wzięły udział w Festiwalu Piosenki i Sportu zorganizowanym w parku Roth. To był dzień pełen zabawy i atrakcji.

• Dzień Dziecka

• Drogie Dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam wielu powodów do uśmiechu i radości. Niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą i niesie ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają!