• Konkursy międzyprzedszkolne

• Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

23.12.2021 15:59
          Dzieci z grupy Włóczykije reprezentowały nasze Przedszkole w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd "Wszyscy Pana witajcie i pięknie mu Mu zaśwpiewajcie"

Organizatorem, już po raz dwudziesty, była Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu. Dzieci pięknie zaspiewały kolędę "Przybieżeli do Betlejem". Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.

• "Z ekojeżem przez las"

26.11.2021 21:16
          Hania W. z grupy Biedronek brała udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym
          pt,:"Z ekojeżem przez las".

Hania w tym konkursie zajęła I miejsce!!!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ;)

• "Wszystko to Polska - Ojczyzna nasza"

21.11.2021 12:40
          Filip z grupy "Włóczykije" oraz Kamila z grupy "Pszczółki" wzięli udział w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim pt.: "Wszystko to Polska - Ojczyzna nasza".

Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 10 w Raciborzu. Kamilka recytowała wiersz Czesława Janczarskiego "Co to jest Polska", natomiast Filip wiersz "Polska" Ryszarda Przymusa. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów.

• Polska nasz dom

13.11.2021 18:48
          "Polska nasz dom" - konkurs plastyczny

„ Polska nasz dom”- to tytuł międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego przez nasze przedszkole. Wzięło w nim udział 9 przedszkoli. Zgodnie z regulaminem uczestniczyły w nim dzieci 5 i 6 letnie. Celem konkursu było krzewienie postaw patriotycznych wśród dzieci przedszkolnych. Przy ocenie pracy plastycznej były brane pod uwagę,  zgodność z tematem, pomysłowość, staranność oraz stopień trudności wykonania pracy.

• Konkurs plastyczno - techniczny pt.: "Palma Wielkanocna"

09.06.2021 12:12
          Palma wielkanocna

W dniu 22.03.2021r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastyczno - technicznego pt.: "Palma Wielkanocna". Konkurs skierowany był do dzieci z raciborskich przedszkoli. Przedszkolaki wraz z opiekunami wykonali przepiękne palmy wielkanocne. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zainteresowaniem.

Organizatorzy: Pani Asia, Pani Ela