• Konkursy międzyprzedszkolne

• "Polska - nasz dom" - konkurs plastyczny

15.02.2024 23:52
            Dziękujemy Mikołajowi M. za udział w konkursie plastycznym organizowanym przez nasze przedszkole.

• "Jesienne Nutki" - konkurs piosenki

16.02.2024 00:41
            Maja L oraz Sonia M. wzieły udział w jesiennym konkursie piosenki organizowanym przez Przedszkole nr 17 im. Koziołka Matołka w Raciborzu- Markowicach. Dziewczynki bardzo profesjonalnie zaprezentowały swoje utory i trzeba przyznać wyglądały rewelacyjnie!

• "Kapelusz Pani Jesieni" - konkurs plastyczny

15.02.2024 23:49
            Tola D. wykonała przepiękny kapelusz na konkurs plastyczno- techniczny organizowany przez Przedszkole nr 26 w Raciborzu i otrzymała za niego wspaniałą nagrodę. Gratulujemy!

• "Dobre rady na odpady" - konkurs plastyczny

16.02.2024 00:42
            Maja L.oraz Sonia M. z grupy Gumisie wzięły udział w konkursie plastycznym "Dobre rady na odpady". Maja zajęła WYRÓŻNIENIE w tym konkursie. Gratulujemy obu dziewczynkom za świetnych pomysłów na eko- zabawki!

• Przegląd wiersza i piosenki "Mój piesek, mój kotek"

08.05.2023 15:18
            Dnia 21 kwietnia dwie dziewczynki z grupy Pszczółek wzięły udział w międzyprzedszkolnym przeglądzie wiersza i piosenki "Mój piesek, mój kotek". Przegląd odbył się w Przedszkolu nr 14 w Raciborzu. Dziewczynki zaprezentowały się rewelacyjnie! Gratulujemy ;)