• Konkursy międzyprzedszkolne

• Konkurs plastyczno - techniczny pt.: " Ozdoba Wielkanocna"

24.04.2023 06:18
            Zoja z grupy Biedronek wzieła udział w konkursie plastyczno - technicznym pt.: " Ozdoba wielkanocna" zorganizowanym przez Przedszkole nr 24 z Oddziałami: Integracyjnym i Specjalnym w Raciborzu.
            Serdecznie gratulujemy.
          • Konkurs plastyczno - techniczny pt.: " Maska karnawałowa"

24.04.2023 06:12
            Alicja z grupy Biedronek wzięła udział w konkursie plastyczno - technicznym pt.: "Maska Karnawałowa" zorganizowanym przez Przedszkole nr 20 im. Janusza Korczaka w Raciborzu.
            Serdecznie gratulujemy.
          • Konkurs plastyczno - techniczny pt.: "Choinka, choineczka"

24.04.2023 06:09
            Helenka z grupy Biedronek wzięła udział w konkursie plastyczno - technicznym  pt.: "Choinka, choineczka" zorganizowanym przez Przedszkole nr 23 im. Stefana Vajdy w Raciborzu.
            Serecznie gratulujemy.
          • "Dla Babusi i Dziadziusia"

13.02.2023 22:12
            Marek i Julek z grupy Gumisie wzięli udział w XVII Miedzyprzedszkolnym Przeglądzie Wierszy "Dla Babusi i Dziadziusia" w Przedszkolu nr 15. Chłopcy pięknie zaprezentowali swoje wiersze. Do przedszkola wrócili z dyplomami, upominkami i wielkimi uśmiechami.
          • "Wszystko to Polska - Ojczyzna nasza"

16.11.2022 18:16
            Marek i Julek z grupy Gumisie wzięli udział w VII Przeglądzie Recytatorskim pod hasłem "Wszystko to Polska - Ojczyzna nasza" zorganizowanym przez Przedszkole nr 10 w Raciborzu.