• Muchomorki

• "Muchomorki" w bibliotece

17 stycznia dzieci z grupy Muchomorki odwiedziły zaprzyjaźnioną bibliotekę na Ostrogu. Dla zdecydowanej większości przedszkolaków była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. W ramach cyklu spotkań "Zimowe czytanie na dywanie" P. Natalia przeczytała dzieciom  książkę pt. " Żyrafy nie umieją tańczyć". Do tego zabawnego opowiadania dzieci wykonały pracę plastyczną. Wiele radości sprawiły dzieciom zabawy ruchowe oraz zjeżdżalnia. Przedszkolaki wyszły z biblioteki z uśmiechem na twarzy oraz z obietnicą, że jeszcze wrócą, aby zapisać się i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

„Pierwsze koty za płoty”

Od  1 września, kiedy Maluszki przekroczyły próg naszego przedszkola, minęło już 1,5 miesiąca. Dla wielu z nich był to trudny czas, jednak śmiało możemy rzec, że czas adaptacji powoli dobiega końca.  Zdarzają się trudniejsze chwile, ale jest ich zdecydowanie mniej. Uśmiech na twarzach dzieci gości coraz częściej. Maluszki chętnie angażują się w działania pod kierunkiem nauczycieli. Codziennie bawią się, śpiewają, poznają nowe rzeczy, a także chętnie wychodzą na przedszkolny ogród, zabierając ze sobą swojego przyjaciela – węża.

Nasze dzieci dają radę!:)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.