• Konkursy międzyprzedszkolne

• Konkurs Wiedzy

06.06.2022 15:43

Reprezentanci najstarszej grupy - Włóczykije - wzięli udział w konkursie wiedzy o Koziołku Matołku. Kokurs organizowany był przez Przedszkole nr 17 w Raciborzu - Markowicach.

Karol, Tomek oraz Marek świetnie poradzili sobie ze wszystkimi wcale nie łatwymi zadaniami zajmując I miejsce! Gratulujemy chłopakom a paniom dziękujemy za tak świetne przygotowanie dzieci ;-)

• LOGOPOMOC - konkurs

23.05.2022 13:48
            Dwoje dzieci z naszego Przedszkola - Marcelinka z grupy Biedronki oraz Tomek z grupy Włóczykije wzieli udział w konkursie na najlepszą pomoc logopedyczną.

Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 17 w Raciborzu - Markowicach. Marcelinka otrzymała wyróżnienie, a Tomek wywalczył 3 miejsce! Serdecznie gratulujemy!!!

• Konkurs plastyczno - techniczny pt.: "Palma Wielkanocna"

08.04.2022 11:37
            Rozstrzygnięcie konkursu

W dniu 07.04.2022r. odbyło się rozstrzygnięcie II Międzyprzedszkolnego konkursu plastyczno - technicznego pt.: "Palma Wielkanocna" zorganizowanego przez nasze przedszkole. Wzięło w nim udział 10 przedszkoli. Przedszkolaki pod okiem nauczycieli wykonały piękne, pomysłowe, kolorowe palmy wielkanocne. Decyzją Jury, dwie palmy otrzymały ex aequo pierwsze miejsce, pozostałe wyróżnienia. Wszystkie palmy wielkanocne były Wyjątkowe! Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom oraz nagrodę.

Serdecznie dziękujemy za duże zainteresowanie, zaangażowanie oraz twórczą pracę. Jest nam niezmiernie miło. Dziękujemy!!!

Organizatorzy: P. Ela, P. Asia

• Konkurs plastyczny "Maska karnawałowa"

01.04.2022 11:52
            Nasza koleżanka Sonia brała udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym na najładniejszą maskę karnawałową organizowanym przez Przedszkole nr 20 w Raciborzu.

Sonia wykonała samodzielnie przepiękną maskę i zajęła tym samym I miejsce! Gratulujemy ;)

• Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

23.12.2021 15:59
            Dzieci z grupy Włóczykije reprezentowały nasze Przedszkole w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd "Wszyscy Pana witajcie i pięknie mu Mu zaśwpiewajcie"

Organizatorem, już po raz dwudziesty, była Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu. Dzieci pięknie zaspiewały kolędę "Przybieżeli do Betlejem". Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.