• Smerfy

• Konkurs plastyczny pt. "Zima"

Ola z naszej grupy brała udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Zima" organizowanym przez Przedszkole nr 3 w Raciborzu. W tym konkursie Ola zajęła I miejsce! Serdecznie gratulujemy:)

Pasowanie na Starszaka

W grupie "Smerfy" odbyło się pasowanie na starszaka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, podczas którego recytowały wiersze, śpiewały oraz tańczyły. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Było to dla wszystkich niezapomniane wydarzenie pełne pozytywnych wrażeń.

Festyn ekologiczny

24 września, grupa "Smerfów" uczestniczyła w festynie ekologicznym organizowanym przez Urząd Miasta Racibórz. Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań dzieci środowiskiem życia człowieka. Uwrażliwianie na piękno przyrody, konieczność ochrony przyrody i wpływu powietrza na zdrowie i jakość życia ludzi, a przede wszystkim rozwijanie zachowań proekologicznych. Grupa Smerfów zaśpiewała dwie piosenki o tematyce ekologicznej. Za występ dzieci otrzymały słodycze i napoje oraz sadzonki drzew, które zostały posadzone w przedszkolnym ogrodzie. Więcej zdjęć w naszej galerii.