• Włóczykije

• Dzieci z grupy Włóczykije reprezentowały nasze Przedszkole w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd

"Wszyscy Pana witajcie i pięknie mu Mu zaśwpiewajcie"

Organizatorem, już po raz dwudziesty, była Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu. Dzieci pięknie zaspiewały kolędę "Przybieżeli do Betlejem". Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.

Przedstawienie Bożonarodzeniowe

Zachęcamy do obejrzenia występu artystycznego naszej grupy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia:

Wesołych Świąt!

Mikołaj

Święty Mikołaj w grupie Włóczykijów zostawił worek z prezentami, który odebrała Hania w imieniu dzieci. Prezenty czekają, wręczymy je gdy dzieci wrócą do przedszkola.

Dzień Pluszowego Misia

Dzieci z grupy Włóczykije obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Każdy wykonał pracę plastyczną przedstawiająca misia. Przedszkolaki  zapoznały się z historia tego święta oraz dowiedziały się jak powstaje pluszowy miś. W ramach projektu Klub Zdrowego Przedszkolaka Włóczykije zapoznały się z przygodami Niedźwiadka Szczepana.

Konkurs recytatorski

Filip z naszej grupy brał udział w konkursie recytatorskim "Wszystko to Polska - Ojczyzna nasza" organizowanym przez Przedszkole nr 10 w Raciborzu. Gratulujemy!!!

Pasowanie na Starszaka

W grupie Włóczykije odbyło się pasowanie na starszaka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, podczas którego recytowały wiersze, śpiewały oraz tańczyły. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Było to dla wszystkich niezapomniane wydarzenie pełne pozytywnych wrażeń. Zdjęcia z pasowania znajdują się w naszej galerii.