• Pszczółki

• "Dawno, dawno temu"

Dzieci z grupy ,,Pszczółki’’ w ramach realizacji tematu edukacyjnego ,,Dawno, dawno temu’’, odbyły podróż w czasie. Wykorzystując  literaturę oraz filmy edukacyjne, dzieci pozyskały informacje dotyczące środowiska, życia, wyglądu zewnętrznego i sposobu odżywiania dinozaurów. Z wielkim zaangażowaniem dzieci weszły w role archeologów, odkrywały i badały szczątki dinozaurów. Przedszkolacy tworzyły kącki dinozaurów, budowały krainy dinozaurów oraz wykonywały prace plastyczne. Zachęcamy do zobaczenia zdjęć w naszej galerii.

Konkurs recytatorski

Kamila z naszej grupy brała udział w konkursie recytatorskim "Wszystko to Polska - Ojczyzna nasza" organizowanym przez Przedszkole nr 10 w Raciborzu. Kamilka pięknie wyrecytowała trudny wiersz pt.: "Co to jest Polska?" Czesława Janczarskiego. Gratulujemy!!!