• Konkurs plastyczno - techniczny "Palma Wielkanocna"

• Nasze Przedszkole po raz kolejny zorganizowało konkurs plastyczno - techniczny na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Z roku na rok cieszy się on coraz większą popularnością. W tym roku dotarło do nas ponad 20 prac konkursowych. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i ogrom pracy włożony w przygotowanie palm, gdyż każda z nich była piękna oraz wyjątkowa.

Jury przyznało:

I MIEJSCE dla Dominiki Stanchly z Przedszkola nr 17 im. Koziołka Matołka w Markowicach;

II MIEJSCE dla Karola Kszuk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Raciborzu;

III MIEJSCE ex aequo dla Martyny Winkler z Przedszkola nr 15 w Raciborzu oraz dla Alicji Wertepny z Przedszkola nr 3 w Raciborzu.

W konkursie wzięły udział dzieci z:

Przedszkola nr 3;

Przedszkola nr 15;

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4;

Przedszkola nr 17;

Przedszkola nr 11;

Przedszkola nr 12;

Przedszkola nr 26;

Przedszkola nr 16;

Przedszkola nr 13;

Przedszkola nr 23;

Przedszkola nr 24;

Przedszkola nr 2 w ZSP nr 3.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom oraz nauczycielom za wspaniałe, oryginalne Palmy Wielkanocne, które po zakończonym konkursie zdobią nasz przedszkolny hol oraz nadają w tym Wielkanocnym okresie radosnego klimatu.

Wszystkie Przedszkolaki biorące udział w konkursie zostały nagrodzone.

Bardzo Dziękujemy!