• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie, które odbędzie się dnia 10.09.2024 r. o godz. 15:30 w sali "Pszczółek" na I piętrze.

• Rozpoczynamy nowy rok przedszkolny 2024/2025

• Szanowni Rodzice, kochane Dzieci!

Niebawem rozpoczynamy nowy rok przedszkolny 2024/2025.

W związku z tym, dnia drugiego września, zapraszamy wszystkie Dzieci do naszego Przedszkola. Witamy w naszym gronie nowe Dzieci i nowych Rodziców.

Rzeczy jakie można przynieść dla swojego dziecka:

- Pantofle na gumowej podeszwie – podpisane;

- Ubrania na zmianę (w razie „niespodzianki”, ubrudzenia - najlepiej kilka kompletów) podpisane w woreczku;

- Teczka na prace dziecka – podpisana;·

- Chusteczki higieniczne (suche) – podpisane.

A dla młodszych dzieci (3-4 letnich) dodatkowo:

- Poduszka 40x40 bez poszewki – podpisana;·

- Koc do przykrycia - wymiar poszwy na koc 70x200 (złożony na pół koc o wymiarach 140x200; najlepsze są "stare", popularne koce) – podpisany;

- Piżama – podpisana;

- Pampersy (jeśli jest potrzeba) – podpisane;

- Chusteczki higieniczne (suche oraz mokre) – podpisane.

WSZYSTKIE RZECZY, JAKIE DZIECI PRZYNOSZĄ DO PRZEDSZKOLA MUSZĄ BYĆ W PRZEŹROCZYSTYCH WORKACH!

· Dziecko nie przynosi do przedszkola zabawek (natomiast dzieci, które zaczynają dopiero swoją przygodę z przedszkolem 😊mogą jak najbardziej przynieść sobie jakąś przytulankę- obowiązkowo podpisaną, która pomoże im w rozłące z rodzicem i zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu 😊).

· Rodziców Maluszków prosimy, aby w miarę możliwości, przez pierwsze 2 tygodnie przyprowadzali swoje pociechy do przedszkola po godzinie 8.00.  Do godziny 8.00 w pierwszej sali – „Krasnoludków”, zbierają się wszystkie dzieci, następnie rozchodzą się do swoich sal. Jednym z elementów adaptacji jest stopniowe przyzwyczajanie malucha do nowego miejsca. Warto w pierwszych dniach ograniczyć długość pobytu dziecka i odbierać go z przedszkola wcześniej, niż jest to planowane docelowo.

· Z innych rzeczy organizacyjnych ważnych dla nowych Rodziców- pierwsza płatność za pobyt dziecka w przedszkolu będzie w październiku.- dnia 2 września 2024r. Pani Joanna - referent przedszkola, będzie rozdawała karty dziecka wraz z objaśnieniem ich użytkowania.

Do zobaczenia! Dyrektor Przedszkola wraz z całym Personelem