• DRODZY RODZICE!

Serdecznie zapraszamy na ogólne i grupowe zebranie rodziców

w dniu 27 czerwca 2024r. o godzinie 15.30

Będzie to spotkanie informacyjne dotyczące roku szkolnego 2024/2025 - podział grup, przydzielenie wychowawców. Wykazy grup będą zamieszczone na tablicy informacyjnej.

• PIKNIK EUROPEJSKI

• W dniu 5 czerwca Sonia, Maja, Nikola, Mikołaj i Maciek z grupy Gumisiów wzięli udział w Pikniku Europejskim, który się odbył w Przedszkolu Nr 16. Dzieci zaprezentowały się w greckim tańcu zorba i dobrze się bawiły podczas pikniku.

• TURNIEJ PRZEDSZKOLAKÓW

• Udział Pszczółek w ,,Czerwcowym Turnieju Przedszkolaków" zorganizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu. Naszym przedszkolakom gratulujemy pierwszego miejsca.

• FESTYN RODZINNY

• 28 maja w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy festyn rodzinny - wyjątkowy ponieważ świętowaliśmy pięćdziesięciolecie naszej placówki. Jak zawsze był to czas pełen wrażeń, emocji i wzruszeń. Dziękujemy wszystkim, którzy z sercem i zaangażowaniem przyczynili się do pomocy i organizacji tego wspaniałego wydarzenia, a w szczególności: OSP Racibórz- Miedonia, Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu, Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Raciborzu, Pani Jarosławie Kolorz, Piekarni Piotr Gatner oraz wszystkim absolwentom, rodzicom oraz osobom, które wspomogły nas tego dnia.

• Wycieczka do Stajni "Podkowa"

• 27 maja dzieci z grupy Pszczółki oraz Gumisie wzięły udział w wycieczce do Stajni "Podkowa" w Żerdzinach. Na dzieci czekało dużo atrakcji jak karmienie alpak oraz kóz, przejażdzka bryczką, lekcja o koniach, oprowadzani na kucykach, słodki poczęstunek i wiele innych. Było bardzo sympatycznie, a dzieci wróciły zadowolone do domu.

• GALA LAUREATÓW

• olejna edycja za nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy. Laureaci tegorocznej edycji:

Mini Festiwal Przedszkolaków:

I miejsce Przedszkole w Tworkowie za taniec Walc kwiatów

II miejsce Przedszkole nr 2 za taniec "Kłaniany"

III miejsce Przeszkole nr 3 za taniec "Requiem for a dream"

Wyróżnienie dla:

Sary Janik z Przedszkola w Gamowie

Przedszkola nr 24 za piosenkę " Czarodziejskie podwórko"

Mali Poligloci:

I miejsce Oliwier Marcinek z Przedszkola nr 5

II miejsce Szymon Płócienniczak z Przedszkola nr 24

III miejsce Zuzanna Wickiewicz i Kristina Radina z Przedszkola nr 23

Wyróżnienie: Przedszkole w Tworkowie za piosenkę "So ein schoner Tag"

• Spartakiada

• Dzieci z grupy Smefry wzięły udział w Spartakiadzie.Gratulujemy osiągniętego wyniku i zazdrościmy super zabawy.

• Powiatowy Mini Festiwal Przedszkolaków

• Dzieci z grypy Pszczółki wzieły udział w Powiatowym Mini Festiwalu Przedszkolaków, który odbył się 8 maja br. W Raciborskim Centrum Kultury. Zatańczyły do piosenki Willy Wiliama "Ego". Nasze przedszkolaki były fantastyczne.