• Ogłoszenie!

• Drodzy rodzice,

w związku z prowadzonymi pracami remontowymi na terenie przedszkola kontakt telefoniczny i mailowy jest obecnie utrudniony. Za niedogodności przepraszamy .

• Dyżur wakacyjny

• Dzięki uprzejmości Pani dyrektor Szkoły Podstawowej na Ostrogu z Oddziałami Integracyjnymi- p. Patrycji Pol już po raz drugi możemy gościć na terenie placówki podczas dyżuru wakacyjnego. Dziękujemy!

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z naszej galerii.

• To była wspaniała wycieczka!

• Dnia 26.06. aż cztery grupy z naszego przedszkola: Smerfy, Pszczółki, Włóczykije oraz Gumisie udały się do Akademii Jazdy Konnej "Passage" w Kornicach. Podczas tej wspaniałej wycieczki mieliśmy okazję uzupełnić stajnie sianem, nakarmić koniki jabłkami, dowiedzieć się jak należy dbać o konie, by były szczęśliwe. Następnie wzięliśmy udział w grach i zabawach z animatorkami. Kto był zmęczony mógł odpocząć na kocach, a nawet zrosić się pod spryskiwaczem ;-) W dalszej części czekała nas przejażdżka po okolicy. Dzieci były zachwycone, ponieważ wóz ciągnął prawdziwy traktor! Wszystkie nasze dzieci wykazały się nie lada odwagą i każde zdecydowało się przejechać na prawdziwym koniu oraz kucyku. Na zakończenie czekała nas prawdziwa uczta: wata cukrowa, precelki, popcorn, lemoniada, bułki z serem oraz ukochane przez dzieci arbuzy. To był dzień pełen wrażeń. Z pewnością jeszcze kiedyś odwiedzimy to wspaniałe miejsce.

• Festyn rodzinny

• Za nami dzień pełen wrażeń! Dnia 2 czerwca przedszkolne podwórko zamieniło się w magiczne miesce, gdzie cała rodzina mogła aktywnie spędzic czas. Festyn rodzinny rozpoczął się od występów naszych przedszkolaków wszystkich grup wiekowych, by w ten sposób uczcić Święto Mamy i Taty. Niezwłocznie po występach otworzyły się wszystkie wcześniej przygotowane stoiska. Największym zainteresowaniem jak zwykle cieszyła się zabawa cegiełkowa, malowanie twarzy, skręcane baloniki, przejażdżki bryczką czy pokazy straży pożarnej. Nie zabrakło różnież zabaw i konkursów z nagrodami. Na rodziców i dzieci czekało bogato wyposażone stroisko gastronomiczne. Nasza kuchnia zadbała o pyszne grillowane kiełbaski, bigos czy fasolkę po bretońsku. Na smakoszy słodkości czekały pyszne swojkie ciasta oraz lody. Zwieńczeniem tego dnia było wspólne odtańczenie układu choreograficznego do piosenki YMCA. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie na nasz festyn i wpólna zabawę.

• Włóczykije wystawiły bajkę pt.: "Królowa Śniegu"

• Dzień 23 maja na długo zostanie w naszej pamięci. Najstarsze przedszolaki - dzieci z grupy Włóczykije wystawiły na deskach Raciborskiego Centrum Kultury bajkę pt.: "Królowa Śniegu". To było prawdziwe widowisko! Recytacja, gra aktorska, kolorowe stroje, pomysłowe tańce oraz wyjątkowe dekoracje wpłynęły na bajkowy nastrój. Dziekujemy Pani Zuzi oraz pani Małgosi za przygotowanie dzieci oraz całej reszcie personelu za pomoc w zorganizowaniu przedsięwzięcia. Gratulujemy!

• Gumisie na dużej scenie

• Dzieci z grupy Gumisie w przepięknych, odświętnych strojach wystąpiły na scenie Raciborskiego Centrum Kultury. Zaprezentowały one program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Taty. Były wierszyki, piosenki, gra na instrumentach oraz wyjątkowy taniec z szarfami. W programie pojawiło się wiele elementów humorystycznych oraz wiele powodów do wzruszeń. Brawa za odwagę, ponieważ występ na tak dużej scenie to nie lada wyzwanie! Byliście cudowni ;-)

• Dzień dziecka

• "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" J.Korzak​​​​​

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do usmiechu i radości.

Samych sukceców, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy.

Kadra Przedszkola nr 11