• Dzień chłopaka

• 30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta dziewczynki zaśpiewały naszym chłopcom uroczyste „Sto lat”, złożyły życzenia, wręczyły drobne podarunki i medale.

Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie i tańcach. We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

• Taekwondo

• W naszym przedszkolu odbył się pokaz jednej ze sztuk walki - Taekwondo. Poprzez zabawę, Taekwondo rozwijaja u dzieci takie cechy motoryczne jak: szybkość, gibkość, siła, koordynacja, kondycja. Pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój postawy ciała u najmłodszych.

• Dzień Przedszkolaka

• Wszyscy swoje święto mają, więc nasze kochane przedszkolaki również świętowały bardzo uroczyście swoje święto – „Dzień Przedszkolaka” przypadający 20 września. W tym dniu nie zabrakło okazji do zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

• Lekcja biblioteczna

• Dzieci z grupy Pszczółek, Muchomorków oraz Gumisi świetowały w zaprzyjaźnionej bibliotece na Ostrogu Dzień Kropki. Było bardzo miło i wesoło.

Dziękujemy Pani Natalio i do zobaczenia wkrótce.

• Akcja Sprzątania Świata

• Jak co roku, nasze przedszkolaki biorą udział w Akcji Sprzątania Świata. To wspólna lekcja poszanowania oraz dbania o środowisko. Dzieci z chęcią i radością włączyły się do akcji by posprzątać „Naszą Ziemię”. Przedszkolaki wyruszając na akcję otrzymały  rękawiczki  i worki na śmieci. Akcja odbyła się w formie zabawy, dzieci dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej uroków. Coroczna akcja Sprzątania Świata jest świetną okazją, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska poprzez właściwe zachowanie.

• Akcja sadzenia krokusów.

• Nasze 5 oraz 6 - latki wzieły udział w akcji sadzenia krokusów, która odbyła sie w ramach realizacji zadania przez Projekt zintegrowany LIFE "Śląskie. Przywracamy błękit". Na wiosnę, krokusy będą cieszyć nasze oczy pięknymi kolorami.