• Nasze sale

• GRUPA BIEDRONKI

• Grupa ,,Biedronki'' - to dzieci 4 i 5 letnie. Grupę prowadzą dwie nauczycielki Pani Małgosia oraz Pani Ewa. Pani Patrycja to osoba dbająca o ład i porządek w sali.

Dzieci są pogodne, otwarte i wesołe, ale jednocześnie żywiołowe i dynamiczne.

Z uśmiechem przychodzą do przedszkola i zawsze chętnie podejmują aktywności proponowane przez nauczycielkę.

Bardzo lubią zabawy w ogrodzie przedszkolnym oraz wszelkie zabawy konstrukcyjne w sali.

Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi oraz pobytem na świeżym powietrzu, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy.

Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

W czasie spędzonym w przedszkolu poszerzają wiedzę, rozwijają swoje zainteresowania oraz budują relacje.