• Czyste powietrze wokół nas!

W ramach programu "Czyste powietrze wokół nas" 31 maja odbył się spacer z zielonymi balonami, które symbolizują przyrodę i czyste powietrze. W tym dniu obchodzony był także Światowy Dzień bez Papierosa. Dzieci z grupy Włóczykije oraz Smerfy nakłaniały przechodniów do zdrowego stylu życia oraz do dbania o naszą przyrodę.

• Festiwal Piosenki i Sportu

Dnia 7.06.22r. dzieci z naszego przedszkola - grupa Smerfów oraz grupa Włoczykije wzięły udział w Festiwalu Piosenki i Sportu zorganizowanym w parku Roth. To był dzień pełen zabawy i atrakcji.

• Dzień Dziecka

Drogie Dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam wielu powodów do uśmiechu i radości. Niech każdy dzień będzie wspaniałą przygodą i niesie ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają!

• BADANIA WAD POSTAWY

W dniu 9 czerwca 2022 r. w godzinach 8.00 – 11.00 odbędą się badania wad postawy dzieci 6-letnich.

Prosimy o wypełnienie przez rodzica/opiekuna prawnego zgody na przeprowadzenie badania u dziecka.

Druk zgody można otrzymać o wychowawcy grupy lub pobrać i wypełniony dostarczyć do placówki do 27.05.2022 r.

• XII MINI FESTIWAL PRZEDSZKOLAKÓW i IV PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

Dnia 18 maja na scenie Raciborskiego Centrum Kultury gościli młodzi artyści z przedszkoli z naszego powiatu w ramach eliminacji do XII MINI FESTIWALU PRZEDSZKOLAKÓW i IV Festiwalu Małych Form Teatralnych.

Zobaczcie sami jak było wesoło i kolorowo na naszej sali widowiskowej.

Gala Finałowa już 25 maja o godz. 16:00. Wstęp wolny! ZAPRASZAMY!

• Partnerzy

• Znajdź nas na Facebook'u