• Zebranie z Rodzicami

• Drodzy rodzice ! W związku z rozpoczęciem nowego roku przedszkolnego 2022/2023 serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się dnia 05.09.2022 r. (poniedziałek) o godzinie 16:00. Po części wspólnej, serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami poszczególnych grup wiekowych.

• Szanowni Rodzice!

• Szanowni Rodzice, kochane Dzieci!

Niebawem rozpoczynamy nowy rok przedszkolny 2022/2023.

Bardzo długo się nie widzieliśmy i nie możemy się już Was doczekać. Witamy w naszym gronie nowe Dzieci i nowych Rodziców. W związku z tym, dnia pierwszego września, zapraszamy wszystkie Dzieci do naszego Przedszkola.

Rzeczy jakie można przynieść dla swojego dziecka:

• Pantofle na gumowej podeszwie – podpisane;
              • Ubrania na zmianę (w razie „niespodzianki”- najlepiej kilka kompletów) podpisane w  woreczku;
              • Teczka na prace dziecka – podpisana;
              •  Chusteczki higieniczne (suche) – podpisane.

A dla młodszych dzieci dodatkowo:

• Poduszka 40x40 bez poszewki – podpisana;
              • Koc do przykrycia – podpisany;
              •  Piżama – podpisana;
              •  Pampersy (jeśli jest potrzeba) – podpisane;
              •  Chusteczki higieniczne (suche oraz mokre) – podpisane.

WSZYSTKIE RZECZY, JAKIE DZIECI PRZYNOSZĄ DO PRZEDSZKOLA MUSZĄ BYĆ W PRZEŹROCZYSTYCH WORKACH!

Dziecko nie przynosi do przedszkola zabawek.

Rodziców Maluszków prosimy, aby w miarę możliwości przyprowadzali swoje pociechy do przedszkola po godzinie 8.00. Do godziny 8.00 w pierwszej sali – „Krasnoludków”, zbierają się wszystkie dzieci, następnie rozchodzą się do swoich sal. Jednym z elementów adaptacji jest stopniowe przyzwyczajanie malucha do nowego miejsca. Warto w pierwszych dniach ograniczyć długość pobytu dziecka i odbierać go z przedszkola wcześniej, niż jest to planowane docelowo.

Z innych rzeczy organizacyjnych ważnych dla nowych Rodziców – pierwsza płatność za pobyt dziecka w przedszkolu będzie w październiku.

Do zobaczenia!

Dyrektor Przedszkola wraz z całym Personelem