• Raz,dwa, trzy - Liczy się każdy. Zajęcia organizowane przez GUS

• "Raz, dwa, trzy - Liczy się każdy" - pod tym hasłem nasze przedszkolaki brały udział w zajęciach organizowanych przez Główny Urząd Statystyczny.

Dzieci miały okazję przybliżyć zagadnienia związane z Narodowym Spisem Powszechnym, kształtowały postawę otwartą wobec świata, drugiego człowieka oraz kształtowały poczucie odpowiedzialności za siebie i innych.

W ramach zajęć dzieci otrzymały książeczki tematyczne przybliżające owo zagadnienie.

Zdjęcia z zajęć w naszej Galerii.

• Głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021

• UWAGA!!!!!

Zachęcamy, do głosowania na nasz projekt, w ramach Budżetu Obywatelskiego. Każdy głos się liczy, więc zachęćmy do głosowania rodzinę, znajomych, przyjaciół. Może wspólnymi siłami uda nam się pozyskać fundusze na zakup tarasoli, które bardzo się przydadzą naszym przedszkolakom podczas zabaw w słonecznych piaskownicach.

Glosujmy!!! Dla naszych dzieci

LINK DO GŁOSOWANIA