• BADANIA WAD POSTAWY

• W dniu 9 czerwca 2022 r. w godzinach 8.00 – 11.00 odbędą się badania wad postawy dzieci 6-letnich.

Prosimy o wypełnienie przez rodzica/opiekuna prawnego zgody na przeprowadzenie badania u dziecka.

Druk zgody można otrzymać o wychowawcy grupy lub pobrać i wypełniony dostarczyć do placówki do 27.05.2022 r.

• EUROPRZEDSZKOLAKI

• W ostatnim czasie nasze przedszkolaki brały udział w Festiwalu Twórczości Dziecięcej ,,Europrzedszkolaki". Nasze przedszkole reprezentowały dzieci 4- letnie z grupy Gumisie, które wykonały piosenkę w języku angielskim pt.: "Butterfly, ladybug and bumblebee".

Gratulujemy występu oraz zdobytych nagród!!!

Zachęcamy do obejżenia galerii zdjęć oraz pełnej relacji z wydarzenia:

• "MALI POLIGLOCI"

• MALI POLIGLOCI - I MIEDZYPRZEDZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI I WIERSZA OBCOJĘZYCZNEGO ZORGANIZOWANY PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 11 I PRZEDSZKOLE NR 23.

W przeglądzie brało udział 17 dzieci z pięciu placówek z terenu Raciborza. Dzieci prezentowały wiersze i piosenki w języku angielskim, niemieckim, czeskim oraz ukraińskim.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych występów oraz zdobytych nagród. Dziękujemy Paniom, które przygotowały, dzieci do występów oraz Pani Annie Musioł z Biura Informacji Turystycznej za urozmaicenie nagród dla dzieci.

Zachęcamy do obejżenia galerii zdjęć z tego wydarzenia oraz do relacji mediów:

• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Sport to zdrowie”

• W naszym przedszkolu w ramach projektu „Klub zdrowego przedszkolaka” odbył się konkurs plastyczny pt.: „Sport to zdrowie”. Dzieci wraz z rodzicami wykonały pomysłowe prace. W konkursie wzięło udział 18 przedszkolaków. Jury w składzie: pani Jolanta Kośmider, pani Katarzyna Gorus, pani Ewa Muzia i pani Sylwia Szcześ stanęło przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ każda praca była bardzo ciekawa i zasługiwała na uznanie.

Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce : Hanna Zarzycka z mamą z grupy Włóczykije

II miejsce : Nicola Stania z mamą z grupy Włóczykije

Julian Kubański z mamą z grupy Włóczykije

Kinga Lasota z mamą z grupy Biedronki

III miejsce: Hanna Krawczyk z mamą z grupy Muchomorki

Emilia Dubiniec z grupy Pszczółki

Laureaci oraz wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy oraz słodkie upominki.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie oraz trud włożony w przygotowanie prac konkursowych.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w naszej galerii.

• ORGANIZACJA FESTYNU

• Drodzy Rodzice,

zapraszamy wszystkich rodziców, którzy są chętni do pomocy przy organizacji festynu przedszkolnego na zebranie, które odbędzie się dnia 16.05. (poniedziałek) o godzinie 15:15 w grupie "Smerfy".

Kadra Przedszkola nr 11