• "Czy to jutro, czy to dziś - wszystkim jest potrzebny miś"

Duże, małe, puchate i kolorowe, a każde piękne i wyjątkowe...Jednym słowem misie opanowały dziś nasze przedszkole ;)

Co roku, 25 listopada,  wszystkie dzieci od Malucha aż po Starszaka uczestniczą w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości  oraz wspólnej zabawy. Były tańce, zabawy kołowe, bajeczki o misiach, konkursy i zagadki. Dzieci wykonały wiele prac plastycznych, a nawet zoragnizowały misiom przyjęcie z tortem! Jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom oraz możliwość zabawy z pluszakiem.

Wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia można już podziwiać w naszej galerii.

• Ważne!

• Po uzyskaniu opinii PSSE w Raciborzu oraz za zgodą organu prowadzącego, Dyrektor Przedszkola nr 11 informuje o zawieszeniu zajęć oddziału dzieci 3 - letnich grupa "Muchomorki" od 22.11 do 26.11. 2021r.

Realizacja podstawy programowej za pomocą metod i technik kształcenia na odległość.

Z poważaniem,

Dyrektor Przedszkola nr 11

Iwona Kroker

• Przedszkolaki kochają Polskę!

• "Złota trąbka zagrać chce w ten Niepodległości Dzień!

Już gra trąbka: tra ta ta!

Każdy Polak święto ma!"

W tym roku po raz kolejny nasze przedszkole włączyło się w ogólnopolską akcję "Szkoła do hymnu".

10 listopada 2021r. dzieci z wszystkich grup uroczyście odśpiewały w swoich salach hymn państwowy. Inicjatorem akcji jest Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży. Jej celem jest zachęcenie dzieci do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych. Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w naszej galerii.

• Pilne!

• Po uzyskaniu zgody organu prowadzącego oraz w oparciu o opinię PPIS w Raciborzu,

Dyrektor Przedszkola nr 11 informuje o zawieszeniu zajęć oddziału dzieci 2,5 - 3 letnich grupa "Krasnoludki" od 28.10 do 05.11.2021r.

Realizacja podstawy programowej za pomocą form i metod kształcenia na odległość.

Zarzadzenie.docx

Z poważaniem,