• Nasi przyjaciele

• Podziękowanie dla Rodziców

- Bardzo serdecznie dziękujemy panu Michałowi Depta, panu Tomaszowi Oleksyk, panu Pawłowi Lach za poświecony czas i odmalowanie sali naszym dzieciom.

- Dziękujemy Pani Natali Wyszkowskiej - Kotlorz oraz Panu Rafałowi Kotlorz za wykonanie pięknych malowidł na ścianach w naszych dwóch salach dydaktycznych.

- Dziękujemy Rodzicom zaangażowanym przy tworzeniu Zielonej Przystani w Ekozakątku poprzez nasadzenie drzew, krzewów, roślin mododajnych na terenie ogrodu przedszkolnego.

- Dziękujemy Pani Małgorzacie Sąsiadek - Szczyrbowskiej za inicjatywę stworzenia "Wioski Elfów" w Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu. Dziękujemy Panu Michałowi Depta za wykonanie wspaniałego domku drewnianego.

- Dziękujemy Panu Michałowi Kuliga za wszelką pomoc, wsparcie przy różnych okazjach.

- Dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym przy organizacji festynów rodzinnch.

- Dziękujemy wszystkim rodzicom włączającym się w różne działania na rzecz naszego przedszkola.

- Dziękujemy Pani Mariannie Otlik za transport, na który zawsze możemy liczyć, podczas organizacji przeglądów, festiwali, bajek w Raciborkim Centrum Kultury w Raciborzu.

- Dziękujemy państwowej jednostce - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe za choinki, które co roku zdobią naszą przedszkolną szatnię w okresie Bożonarodzeniowym.