• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Sport to zdrowie”

16.05.2022 14:09

W naszym przedszkolu w ramach projektu „Klub zdrowego przedszkolaka” odbył się konkurs plastyczny pt „Sport to zdrowie” . Dzieci wraz z rodzicami wykonały pomysłowe prace. W konkursie wzięło udział 18 przedszkolaków. Jury w składzie Jolanta Kośmider, Katarzyna Gorus, Ewa Muzia i Sylwia Szcześ stanęło przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ każda praca była bardzo ciekawa i zasługiwała na uznanie.

Jury przyznało następujące miejsca:

I miejsce : Hanna Zarzycka z mamą z grupy Włóczykije

II miejsce : Nicola Stania z mamą z grupy Włóczykije

Julian Kubański z mamą z grupy Włóczykije

Kinga Lasota z mamą z grupy Biedronki

III miejsce: Hanna Krawczyk z mamą z grupy Muchomorki

Emilia Dubiniec z grupy Pszczółki

Laureaci oraz wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy oraz słodkie upominki.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie oraz trud włożony w przygotowanie prac konkursowych.  GRATULUJEMY!!!

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w naszej galerii zdjęć.

• Klub Zdrowego Przedszkolaka

06.06.2021 21:40
          "Piękny uśmiech mam, bo o jadłospis swój dbam"
          - konkurs plastyczny.

Piękny uśmiech mam, bo o jadłospis swój dbam”

„Piękny uśmiech mam, bo o jadłospis swój dbam”- to temat konkursu plastycznego, który został zorganizowany w ramach projektu „ Klub Zdrowego Przedszkolaka” realizowanego przez nasze przedszkole. Konkurs skierowany był do dzieci naszej placówki i rodziców.
          W konkursie wzięło udział 12 uczestników, którzy wykonali piękne prace plastyczne.
          Zgodnie z regulaminem konkursu, jury w składzie: p. Jola- zastępca dyr., p. Asia- intendentka i p .Magda- szefowa kuchni oceniło i wyłoniło zwycięzców.
          I miejsce komisja przyznała Zuzi Nowakowskiej z gr. „Smerfy”,
          II miejsce zdobyła Hania Krawczyk z gr. „Muchomorki”
          III miejsce zdobyła praca Emilki Jakubowskiej z gr. „Gumisie”
          Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.
          Dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!
          Organizatorki: p. Ewa i p. Beata