• Konkursy międzyprzedszkolne

• "Śniegowy bałwanek" - konkurs plastyczny

16.02.2024 00:38
            Julka K. oraz Sonia M. wzieły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez przedszkole nr 20 w Raciborzu. Obie dziewczynki wykonały prześliczne bałwanki.

• "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa" - konkurs plastyczny

16.02.2024 00:31
            Marcelinka D. z grupy Włóczykije wykonała dwie ozdoby choinkowe na konkurs plastycznym organizowanym przez przedszkole nr 2 w ZSP nr 3 w Raciborzu. Marcelinka otrzymała za swoje prace wyróżninie. Gratulujemy!

• "Choinka, choineczka" - konkurs techniczno- plastyczny

16.02.2024 00:29
            Kolejny zdolny przedszkolak - Maciek G. wykonał samodzielnie śliczną choinkę na konkurs plastyczno- techniczny oirganizowany przez przedszkole nr 23 im. Stefana Vajdy. Brawo!

• "Szopka bożonarodzeniowa" - konkurs plastyczno- techniczny

16.02.2024 00:38
            Dwie dziewczynki z naszego przedszkola - Hania W. z grupu Włóczykije oraz Hania D. wzieły udział w konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 15 z oddziałami sportowymi oraz Parafię Najświętszego Serca Pana Jezuza w Raciborzu. Obie dziewczynki otrzymały w konkursie specjalne wyróżnienie i zajęły kolejno zaszczytne 1 i 2 miejsce. GRATULACJE!!!

• "Jeż w oczach dziecka" - konkurs plastyczny

16.02.2024 00:26
            Franciszek M. wziął udział w konkursie plastycznym o jeżu organizowanym przez Przedszkole nr 2 w ZSP nr 3 w Raciborzu. Jego praca zachwyciła jurów i chłopiec zdobył  zaszczytne 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy!